אסטרולוגיה לפי תאריך לידה

מספר המוצרים בסל : 0
 1. קטלוג
 2. /
 3. חנות המתנות
 4. /
 5. אסטרולוגיה לפי תאריך לידה
ספר פעוטות - "הכוכב שלי"

ספר פעוטות - "הכוכב שלי"

לגילאי 0-6

הכוכב שלי-
זהו ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבור פעוט/ה על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה 32 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על "הכוכב שלכם" אופיו, תכונותיו כישוריו, רגשותיו, רצונותיו ואישיותו של הפעוט/ה.
בספר מופיעים גם שמות ההורים של הפעוט/ה, וישנה פניה אליהם בשמותיהם, הסבר והכוונה. העמודים בספר מחולקים כך שעמוד אחד של הספר פונה להורים ועמוד ממול פונה לפעוט/ה וכתוב במנוקד.  הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה. מופק ברמה גבוהה, מאויר וצבעוני, בגודל
A4 בעל כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.

  

לחץ כאן לדפדוף בספר
כמות
מחיר: 129
ספר אישי לילד - "כוכבים מספרים על"

ספר אישי לילד - "כוכבים מספרים על"

 לגילאי 6-12

כוכבים מספרים על- זהו ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבור ילד/ה על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה. הספר מונה 27 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו, רגשותיו, רצונותיו ואישיותו של הילד/ה. הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה. הספר מופק ברמה גבוהה, כתוב בצורה ברורה ופשוטה, מאויר כקומיקס וצבעוני, בגודל
A4 כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.


לחץ כאן לדפדוף בספר

 

כמות
מחיר: 119

          
        ספר מבוגרים - "הכוכב שבך"

ספר מבוגרים - "הכוכב שבך"

לגילאי 18 ומעלה

הכוכב שבך-
ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבורך או עבור יקירך, על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה כ 37 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו ואישיותו של האיש/ה. מחולק לפרקים לפי נושאים: רגשות, קריירה, חשיבה, כישורים שיכליים, כישורים חברתיים, התאמות זוגיות ועוד...הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה והוא מדוייק מאוד. הספר מופק ברמה גבוהה, מאויר וצבעוני, בעל כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.


לחץ כאן לדפדוף בספר

דגמים לדף מעוצב להקדשה מעל 25 מילים בתוספת תשלום (לחץ להגדלה)

הקדשה מעל 25 מילים בתוספת דף מעוצב יש לשלוח למייל כאן

כמות
מחיר: 159
ספר נוער - "לגעת בשמיים"

ספר נוער - "לגעת בשמיים"

לגילאי 13-18

לגעת בשמים- זהו ספר אסטרולוגי אישי המותאם לנוער ונכתב באופן אישי  על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה 35 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו ואישיותו של הנער/ה בתחומים שונים כמו: כישורים ופוטנציאל, אתה והמשפחה, מקצוע..עבודה..כסף, לימודים, אתה והחברים, בילויים, ענייני הלב.. ועוד... הספר מבוסס כמובן על הנתונים והניתוח של מפת הלידה המיוחדת לנער/ה. 

הספר מופק ברמה גבוהה, כתוב בצורה ברורה וכייפית המותאמת לנערים ולעולמם. הספר צבעוני ומאויר מעולמם של הנוער הצעיר בגודל בינוני( 22*16) בעל כריכה קשה.  

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני. כמות
מחיר: 119
מפה אסטרולוגית זוגית

מפה אסטרולוגית זוגית


המתנה המושלמת לזוג הטרי!

מפה אסטרולוגית זוגית + התאמת זוגיות

 • הכוללת מפת לידה לכל אחד
 • ניתוח תמציתי למפות
 • התאמה זוגית


מודפס צבעוני על גבי קנבס או דף כרומו+מסגרת
בגודל: 30x40 ס״מ

כמות
מחיר: 399

אסטרולוגיה לפי תאריך לידה


מדע הכוכבים הוא מדע מרתק בפני עצמו, אשר עידן ועידנים נחקר על ידי מיטב החוקרים בתחום זה. על סמך זאת, נולדה התורה של האסטרולוגיה, חקר הכוכבים והשפעתם על התנהלותנו ביומיום ואף לעתיד. תחזית אסטרולוגית לפי תאריך לידה יכולה להעניק מידע רב אודות האדם, רצונותיו ושאיפותיו, תחומי העניין שלו וייעודו בחיים. באמצעות חישוב מדויק של תאריך הלידה שלכם תוכלו לקבל תחזית אסטרולוגית מפורטת המותאמת אישית עבורכם. מפה אסטרולוגית לפי תאריך לידה, חושפת את הרבדים העמוקים ביותר של הנפש האנושית, את מה שצפוי לכם בהיבט המקצועי או האישי, וכן מה היה לכם בעבר, וכיצד תוכלו לתקן ולשפר את חייכם. האסטרולוגיה מאפשרת לתת הכוונה וייעוץ אודות היבטים המומלצים לכם בחיים האישיים והמקצועיים, על סמך ניתוח המפה האישית של האדם. המפה האסטרולוגית של כל אחד מאיתנו היא ייחודית לכל אחד בפני עצמו, והיא מאפשרת לנו לגלות את העולם הפנימי שלנו ואת הצפוי לנו לפי תורת הכוכבים המרתקת.


מפה אסטרולוגית שנתית לפי תאריך הלידה שלכם!

לעיתים אנשים עוברים משברים וקשיים בחיים, ומרגישים שהם מתקשים למצוא את תחומי העניין שמעוררים בהם תשוקה ואת הייעוד שלהם. בתורת האסטרולוגיה, תוכלו למצוא מפה המנתחת את האישיות שלכם, ואת הייעוד שלכם בחיים, בנקודות זמן שונות, באופן מפורט. אם תרצו מפה מורחבת המפרטת מה צפוי לכם בשנה הקרובה, מה כדאי לכם לתקן או מה כדאי לכם לשפר, וכן לגלות אודות האישיות העמוקה שלכם, תוכלו לפנות אל שירות של מפה אסטרולוגית מותאמת אישית, באמצעותה תוכלו להרכיב מפה אסטרולוגית אישית לשנה הקרובה עבורכם. מפה כזו המבוססת על תאריך הלידה שלכם, תוכל לתת לכם מידע שאולי יפתיע או ירגש אותכם, ובעיקר ייתן לכם תובנות אודות הצפוי לכם בשנה הקרובה בכל תחום שתרצו, למשל בתחום הרומנטי, בתחום המקצועי, לגבי הבריאות שלכם וכדומה.


היכן וכיצד תוכלו למצוא שירות של ניתוח אסטרולוגי לפי תאריך הלידה?

קיימים אנשי מקצוע רבים בארץ אשר יוכלו לסייע לכם בניתוח מקצועי של מפה אסטרולוגית לפי תאריך לידתכם. מפת הכוכבים נותנת פרשנות אודות השפעת הכוכבים על האופי שלכם ועל ההתנהלות האישית, מקצועית וזוגית שלכם. תוכלו למצוא אנשי מקצוע שיסייעו לכם בניתוח אסטרולוגי מותאם אישית, באמצעות המלצות מפה לאוזן של חברים ומכרים שלכם, שימליצו לכם אודות אנשי מקצוע מומלצים בתחום זה. בדקו גם ברשתות החברתיות המלצות מוכחות אודות חברות או אנשי  מקצוע מקצועיים לניתוח מפה אסטרולוגית מדויקת ככל האפשר. לאחר מכן תוכלו ליצור קשר עם חברות אלו לקבלת הצעה עבורכם. אחת החברות המומלצות לקבלת ניתוח אסטרולוגי מותאם אישית לפי תאריך הלידה שלכם היא חברת "סיפורי כוכבים" המספקת ספר אסטרולוגיה אישי ומיוחד.


סיפורי כוכבים: ספר אסטרולוגיה עם הסיפור האישי שלכם

חברת "סיפורי כוכבים" תוכל להעניק לכם שירות של הכנת ספרי אסטרולוגיה המותאמים אישית לפי מפת הלידה שלכם, כולל בחינה מעמיקה של תאריך הלידה ומקום הלידה הממוקד שלכם. בתמורה אתם מקבלים ספר מרגש המותאם אישית עבורכם. זה יכול להתאים לימי הולדת, לבר מצווה וכדי לרגש את האנשים הקרובים אליכם במתנה מיוחדת! תוכלו למצוא באתר החברה הנ"ל מגוון דוגמאות של סיפורי אסטרולוגיה המותאמים אישית לילדים וגם למבוגרים, ותוכלו לבצע הזמנה המותאמת אישית למקבל המתנה. אף אחד לא יישאר אדיש אל מול מתנה מיוחדת כזו. אז מדוע אתם מחכים, צרו קשר כבר כעת להזמנת ספרי אסטרולוגיה ייחודיים לכל אירוע, כדי להפתיע את היקרים לכם! 

טואול - בניית אתרים