מפה אסטרולוגית אישית

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. חנות המתנות
  4. /
  5. מפה אסטרולוגית אישית
מפה אסטרולוגית זוגית

מפה אסטרולוגית זוגית


המתנה המושלמת לזוג הטרי!

מפה אסטרולוגית זוגית + התאמת זוגיות

  • הכוללת מפת לידה לכל אחד
  • ניתוח תמציתי למפות
  • התאמה זוגית


מודפס צבעוני על גבי קנבס או דף כרומו+מסגרת
בגודל: 30x40 ס״מ

כמות
מחיר: 399

האסטרולוגיה הוא תחום מרתק במינו, מזה עשורים שלמים תחום זה זוכה למחקרים רבים אודותיו, אודות ניתוח מפת הכוכבים שלנו. לפי התיאוריה של האסטרולוגיה, נוכל לבסס את מפת הכוכבים המשפיעים על חיינו, על ידי בדיקת תאריך הלידה ושעת הלידה שלנו וכן מקום הלידה. הצלבת נתונים אלו מול מערכת הכוכבים, תעניק תשובות אודות אישיות האדם, רצונותיו, שאיפותיו, והערכות אודות מסלול חייו הצפוי ומה מומלץ עבורו, בהתאם לאישיות הייחודית שלו. מפה אסטרולוגית היא ייחודית לכל אדם בפני עצמו, לכל אדם ניתן לראות מפה אסטרולוגית שונה, וכל אחת ממפות אלו מסמלת עולם ומלואו של הנפש האנושית, על כל המורכבויות שלה ורבדיה הייחודיים. תוכלו לרכוש מפה אסטרולוגית אצל אנשי מקצוע המתמחים בכך ולקבל תובנות חדשות ומדהימות שלא ידעתם אודות עצמכם.


מפה אסטרולוגית אישית: מתנה מיוחדת ליקרים לכם!

תוכלו למצוא מפה אסטרולוגית לפי שעת לידה, המותאמת אישית עבור האדם עבורו מנותחת המפה, על ידי האסטרולוג המנתח את המפה ומסיק את תוצאותיה. מפה אסטרולוגית המותאמת אישית לפי תאריך לידה, שעת לידה ומקום הלידה, יכולה לספק תשובות אודות העולם הפנימי של האדם, רצונותיו, אישיותו ותובנות אודות מסלול חייו הצפוי. מפת הכוכבים היא תחום מעניין ואם תבחרו ברכישת מפה אסטרולוגית ייחודית לאנשים היקרים לכם, אז זו יכולה להיות מתנה מיוחדת ומרגשת במינה עבורם. בדקו כבר כעת היכן תוכלו לרכוש מתנה מיוחדת כזו עבור מי שחוגג יום הולדת או כמתנה למי שאתם אוהבים.


"סיפורי כוכבים": המקום המושלם לרכישת מפה אסטרולוגית מותאמת אישית

החנות של "סיפורי כוכבים" היא חנות ייחודית במינה, המציעה לכם מגוון מתנות מיוחדות, המשלבות מפה אסטרולוגית אישית של מקבל המתנה. באמצעות תאריך לידה ושעת לידה ניתן להפיק ספר ניתוח אסטרולוגי מרהיב ומעוצב, לילדים או למבוגרים, כמתנה מקסימה שבוודאי תרגש אותם מאוד! אל תהססו, כנסו כבר כעת לחנות האינטרנטית של "סיפורי כוכבים" ורכשו את המתנה המושלמת ליקרים לכם, כגון צמיד או תכשיט עם סימון המזל האסטרולוגי או ספר מעוצב עם ניתוח אסטרולוגי מותאם אישית עבור מקבל המתנה!

טואול - בניית אתרים