מתנות ליום הולדת

מספר המוצרים בסל : 0
 1. קטלוג
 2. /
 3. חנות המתנות
 4. /
 5. מתנות ליום הולדת
ספר פעוטות - "הכוכב שלי"

ספר פעוטות - "הכוכב שלי"

לגילאי 0-6

הכוכב שלי-
זהו ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבור פעוט/ה על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה 32 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על "הכוכב שלכם" אופיו, תכונותיו כישוריו, רגשותיו, רצונותיו ואישיותו של הפעוט/ה.
בספר מופיעים גם שמות ההורים של הפעוט/ה, וישנה פניה אליהם בשמותיהם, הסבר והכוונה. העמודים בספר מחולקים כך שעמוד אחד של הספר פונה להורים ועמוד ממול פונה לפעוט/ה וכתוב במנוקד.  הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה. מופק ברמה גבוהה, מאויר וצבעוני, בגודל
A4 בעל כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.

  

לחץ כאן לדפדוף בספר
כמות
מחיר: 129
ספר אישי לילד - "כוכבים מספרים על"

ספר אישי לילד - "כוכבים מספרים על"

 לגילאי 6-12

כוכבים מספרים על- זהו ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבור ילד/ה על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה. הספר מונה 27 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו, רגשותיו, רצונותיו ואישיותו של הילד/ה. הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה. הספר מופק ברמה גבוהה, כתוב בצורה ברורה ופשוטה, מאויר כקומיקס וצבעוני, בגודל
A4 כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.


לחץ כאן לדפדוף בספר

 

כמות
מחיר: 119

          
        ספר מבוגרים - "הכוכב שבך"

ספר מבוגרים - "הכוכב שבך"

לגילאי 18 ומעלה

הכוכב שבך-
ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבורך או עבור יקירך, על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה כ 37 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו ואישיותו של האיש/ה. מחולק לפרקים לפי נושאים: רגשות, קריירה, חשיבה, כישורים שיכליים, כישורים חברתיים, התאמות זוגיות ועוד...הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה והוא מדוייק מאוד. הספר מופק ברמה גבוהה, מאויר וצבעוני, בעל כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.


לחץ כאן לדפדוף בספר

דגמים לדף מעוצב להקדשה מעל 25 מילים בתוספת תשלום (לחץ להגדלה)

הקדשה מעל 25 מילים בתוספת דף מעוצב יש לשלוח למייל כאן

כמות
מחיר: 159
ספר נוער - "לגעת בשמיים"

ספר נוער - "לגעת בשמיים"

לגילאי 13-18

לגעת בשמים- זהו ספר אסטרולוגי אישי המותאם לנוער ונכתב באופן אישי  על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה 35 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו ואישיותו של הנער/ה בתחומים שונים כמו: כישורים ופוטנציאל, אתה והמשפחה, מקצוע..עבודה..כסף, לימודים, אתה והחברים, בילויים, ענייני הלב.. ועוד... הספר מבוסס כמובן על הנתונים והניתוח של מפת הלידה המיוחדת לנער/ה. 

הספר מופק ברמה גבוהה, כתוב בצורה ברורה וכייפית המותאמת לנערים ולעולמם. הספר צבעוני ומאויר מעולמם של הנוער הצעיר בגודל בינוני( 22*16) בעל כריכה קשה.  

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני. כמות
מחיר: 119


עם השנים אנו אוספים לא מעט אנשים אהובים. לצדם יש את בני המשפחה הקרובים והחשובים, חלקם מהמשפחה הגרעינית המצומצמת שלנו וחלקם מהמשפחה המורחבת עצמה. לכולם חשוב לנו, לפחות פעם שנה, להזמין מתנת יום הולדת מקורית וגם יפה, כזו שיוצאת מהלב ונכנסת אליו, כזו שיכולה להיות שימושית או לשמש כאלמנט קישוטי בלבד. כך או כך, כדי למצוא מתנות ליום הולדת, חשוב שנפנה אל המקום הנכון וגם נשווה בין האפשרויות הקיימות עד למציאת המתנה המושלמת.


אילו סוגים שונים של מתנות ליום הולדת אפשר למצוא כיום

יש סוגים רבים מאד של מתנות ליום הולדת והן נבדלות אלו מאלו בכמה מישורים. יש מתנות שהן שימושיות מאד ויש כאלו שהן רק ליופי. כשמדובר בפעוטות, אפשר למצוא מארזים נהדרים של מתנות וניתן גם להזמין ספר בהזמנה אישית, הכולל את מפת הלידה ונתונים מעניינים המופקים ממנה. כשמדובר במבוגרים, לצד ספר מסוג כזה, אפשר למצוא מבחר נהדר של מתנות ליום הולדת, כמו צמידי עור תאומים, שרשרת כוכבים רומנטית, עגילי כסף מעניינים, תמונות קיר העוסקות במזל שלנו ועוד ועוד.


מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מתנת יום הולדת מקורית

כדי למצוא מתנת יום הולדת מקורית, חשוב תחילה להגדיר את הצרכים ולהתייחס גם לקהל היעד. למי אנו קונים את המתנה – האם זה גבר או  אישה? מהו הגיל ומהם תחומי העניין? נקודה נוספת היא גם התקציב שלנו. כשיודעים מהו התקציב מראש קל לנו יותר לבחור מתנה. יש לא מעט מתנות ליום הולדת, יש מתנות שהן יותר ליופי ופחות לשימוש ויש כאלו שהן שימושיות, יש שימושיות שמתכלות מהר.. ויש שמשתמרות לשנים וערכן לא יסולא מפז. 


לרוב נעדיף מתנה שהיא גם שימושית אבל לא מתכלה.. גם מקורית וגם אישית וכמובן אם יש לה ערך ריגשי זה יהיה מושלם. לשמחתנו אצלנו אפשר למצוא  מתנת יום הולדת מושלמת שהיא גם מקורית ומיוחדת גם אישית  וגם בעלת ערך ריגשי ומשתמרת לאורך השנים ואפילו מלווה את האדם כל חייו. מוזמנים להתרשם מהספרים האישיים שלנו.


מחפשים מתנת יום הולדת יפה ובעיקר גם מקורית? בסיפורי כוכבים תמצאו מגוון רחב של מתנות נהדרות בשלל של סגנונות. לקבלת פרטים נוספים אודות המתנות שלנו, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 052-7228506

 

 


 

טואול - בניית אתרים