ספר בהתאמה אישית

מספר המוצרים בסל : 0
 1. קטלוג
 2. /
 3. חנות המתנות
 4. /
 5. ספרים בהתאמה אישית
ספר פעוטות - "הכוכב שלי"

ספר פעוטות - "הכוכב שלי"

לגילאי 0-6

הכוכב שלי-
זהו ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבור פעוט/ה על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה 32 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על "הכוכב שלכם" אופיו, תכונותיו כישוריו, רגשותיו, רצונותיו ואישיותו של הפעוט/ה.
בספר מופיעים גם שמות ההורים של הפעוט/ה, וישנה פניה אליהם בשמותיהם, הסבר והכוונה. העמודים בספר מחולקים כך שעמוד אחד של הספר פונה להורים ועמוד ממול פונה לפעוט/ה וכתוב במנוקד.  הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה. מופק ברמה גבוהה, מאויר וצבעוני, בגודל
A4 בעל כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.

  

לחץ כאן לדפדוף בספר
כמות
מחיר: 129
ספר אישי לילד - "כוכבים מספרים על"

ספר אישי לילד - "כוכבים מספרים על"

 לגילאי 6-12

כוכבים מספרים על- זהו ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבור ילד/ה על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה. הספר מונה 27 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו, רגשותיו, רצונותיו ואישיותו של הילד/ה. הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה. הספר מופק ברמה גבוהה, כתוב בצורה ברורה ופשוטה, מאויר כקומיקס וצבעוני, בגודל
A4 כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.


לחץ כאן לדפדוף בספר

 

כמות
מחיר: 119

          
        ספר מבוגרים - "הכוכב שבך"

ספר מבוגרים - "הכוכב שבך"

לגילאי 18 ומעלה

הכוכב שבך-
ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבורך או עבור יקירך, על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה כ 37 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו ואישיותו של האיש/ה. מחולק לפרקים לפי נושאים: רגשות, קריירה, חשיבה, כישורים שיכליים, כישורים חברתיים, התאמות זוגיות ועוד...הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה והוא מדוייק מאוד. הספר מופק ברמה גבוהה, מאויר וצבעוני, בעל כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.


לחץ כאן לדפדוף בספר

דגמים לדף מעוצב להקדשה מעל 25 מילים בתוספת תשלום (לחץ להגדלה)

הקדשה מעל 25 מילים בתוספת דף מעוצב יש לשלוח למייל כאן

כמות
מחיר: 159
ספר נוער - "לגעת בשמיים"

ספר נוער - "לגעת בשמיים"

לגילאי 13-18

לגעת בשמים- זהו ספר אסטרולוגי אישי המותאם לנוער ונכתב באופן אישי  על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה 35 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו ואישיותו של הנער/ה בתחומים שונים כמו: כישורים ופוטנציאל, אתה והמשפחה, מקצוע..עבודה..כסף, לימודים, אתה והחברים, בילויים, ענייני הלב.. ועוד... הספר מבוסס כמובן על הנתונים והניתוח של מפת הלידה המיוחדת לנער/ה. 

הספר מופק ברמה גבוהה, כתוב בצורה ברורה וכייפית המותאמת לנערים ולעולמם. הספר צבעוני ומאויר מעולמם של הנוער הצעיר בגודל בינוני( 22*16) בעל כריכה קשה.  

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני. כמות
מחיר: 119


המיסטיקה היא חלק מחיינו והיא מביאה אתה לא מעט מסתורין, כמו גם עניין. כשמדובר באסטרולוגיה, הסקרנות לגבי הייעוד שלנו בחיים והכלים שניתנו לנו לממשם היא רבה ויש לא מעט אנשים, צעירים וגם מבוגרים שמחפשים בדיוק שם את התשובה . ספר בהתאמה אישית מספק מענה לשאלות רבות על סמך נתונים עובדתיים שונים, כמו תאריך ושנת לידה והוא כולל התייחסות למפת הלידה האישית של האדם עם פרוט נרחב ומעמיק .


מהו ספר בהתאמה אישית

ספר בהתאמה אישית מגיע בתצורות שונות וכפי שניתן לנחש משמו הוא מותאם נקודתית לאדם שעבורו הוא נכתב. הספר הוא ספר אסטרולוגי מיוחד, שכולל מספר רב  של עמודים, המתמקדים באופיו, בתכונותיו, בכישוריו, יכולותיו רצונותיו וגם באישיותו של אותו מבוגר, נער או פעוט בהתאם לתאריך הלידה שלו, שעת הלידה וגם מקום הולדתו.


אילו נתונים צריך לאסוף לפני שמזמינים ספר בהתאמה אישית

מכיוון שספר זה מתבסס על נתונים חשובים אודות האדם שעליו הוא נכתב, יש לאסוף אותם מבעוד מועד ולמסור לנו כאמור, תאריך הלידה, שעת הלידה וגם מקום הלידה הם שלושת הנתונים החשובים ביותר ועל פיהם אנו יכולים  לבנות מפת לידה שעליה מבססים את התוכן כולו. מפת לידה שכזו היא הבסיס לכתיבתו של הספר וחשוב שהיא תהיה מדוייקת כמה שניתן  כדי שאפשר יהיה לנתחה בצורה הכי מדוייקת.


מתי מתאים להזמין ספרים בהתאמה אישית

למחפשים מתנה מקורית ומיוחדת, ספרים בהתאמה אישית הם הפתרון הנכון. הספרים נפלאים כמתנה לכבוד יום הולדת, בר או בת מצווה וגם לכבוד הגעתם לעולם של התינוק או התינוקת החדשה. ספרים בהתאמה אישית המתמקדים  במפת הלידה  האישית של יקירכם ונותנים לו מידע וכלים לבחינה מחדש של אישיותו ויכולותיו הייחודיות,  הם מזכרת נפלאה ומתנה מעצימה ואיכותית שהרי היא  שימושית מאד שכן מספקת לא מעט נקודות למחשבה ואף הכוונה רבה. בעזרת ספר בהתאמה אישית ניתן ללמוד רבות על האישיות ולבחור מסלול נכון ומדוייק יותר בחיים. זהו ספר שהוא מתנה לאנשים אהובים וחשובים והוא מתאים לכל אישה ולכל גבר ואף כמתנה להורים הטריים להולדת בנם או בתם.


מחפשים מתנה מקורית ומיוחדת? בסיפורי כוכבים תמצאו את המענה המתאים, ספר בהתאמה אישית לאנשים שאתם אוהבים וחשובים לכם בחיים. לקבלת פרטים נוספים אודות ספרים אלה, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 052-7228506

 

 


 

טואול - בניית אתרים