ספר מתנה ליום הולדת

מספר המוצרים בסל : 0
 1. קטלוג
 2. /
 3. חנות המתנות
 4. /
 5. ספר מתנה ליום הולדת
ספר פעוטות - "הכוכב שלי"

ספר פעוטות - "הכוכב שלי"

לגילאי 0-6

הכוכב שלי-
זהו ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבור פעוט/ה על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה 32 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על "הכוכב שלכם" אופיו, תכונותיו כישוריו, רגשותיו, רצונותיו ואישיותו של הפעוט/ה.
בספר מופיעים גם שמות ההורים של הפעוט/ה, וישנה פניה אליהם בשמותיהם, הסבר והכוונה. העמודים בספר מחולקים כך שעמוד אחד של הספר פונה להורים ועמוד ממול פונה לפעוט/ה וכתוב במנוקד.  הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה. מופק ברמה גבוהה, מאויר וצבעוני, בגודל
A4 בעל כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.

  

לחץ כאן לדפדוף בספר
כמות
מחיר: 129
ספר אישי לילד - "כוכבים מספרים על"

ספר אישי לילד - "כוכבים מספרים על"

 לגילאי 6-12

כוכבים מספרים על- זהו ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבור ילד/ה על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה. הספר מונה 27 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו, רגשותיו, רצונותיו ואישיותו של הילד/ה. הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה. הספר מופק ברמה גבוהה, כתוב בצורה ברורה ופשוטה, מאויר כקומיקס וצבעוני, בגודל
A4 כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.


לחץ כאן לדפדוף בספר

 

כמות
מחיר: 119

          
        ספר מבוגרים - "הכוכב שבך"

ספר מבוגרים - "הכוכב שבך"

לגילאי 18 ומעלה

הכוכב שבך-
ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבורך או עבור יקירך, על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה כ 37 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו ואישיותו של האיש/ה. מחולק לפרקים לפי נושאים: רגשות, קריירה, חשיבה, כישורים שיכליים, כישורים חברתיים, התאמות זוגיות ועוד...הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה והוא מדוייק מאוד. הספר מופק ברמה גבוהה, מאויר וצבעוני, בעל כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.


לחץ כאן לדפדוף בספר

דגמים לדף מעוצב להקדשה מעל 25 מילים בתוספת תשלום (לחץ להגדלה)

הקדשה מעל 25 מילים בתוספת דף מעוצב יש לשלוח למייל כאן

כמות
מחיר: 159
ספר נוער - "לגעת בשמיים"

ספר נוער - "לגעת בשמיים"

לגילאי 13-18

לגעת בשמים- זהו ספר אסטרולוגי אישי המותאם לנוער ונכתב באופן אישי  על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה 35 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו ואישיותו של הנער/ה בתחומים שונים כמו: כישורים ופוטנציאל, אתה והמשפחה, מקצוע..עבודה..כסף, לימודים, אתה והחברים, בילויים, ענייני הלב.. ועוד... הספר מבוסס כמובן על הנתונים והניתוח של מפת הלידה המיוחדת לנער/ה. 

הספר מופק ברמה גבוהה, כתוב בצורה ברורה וכייפית המותאמת לנערים ולעולמם. הספר צבעוני ומאויר מעולמם של הנוער הצעיר בגודל בינוני( 22*16) בעל כריכה קשה.  

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני. כמות
מחיר: 119

יום ההולדת הוא אירוע מרגש במינו, ויחד עם זאת, מדי שנה אנו נתקלים בדילמה אודות בחירת המתנה המתאימה ליום ההולדת של מי שיקר לנו, כגון לחברים או לקרובי משפחה. אז מה כבר נוכל לבחור כמתנה לילדים או לבעל או לאישה היקרה לנו, שתוכל להיות גם מתנה מקורית וייחודית במינה? אחת האפשרויות היא לבחור ספר מתנה ליום ההולדת, אבל ספר ייחודי בו תוכלו למצוא ניתוח אסטרולוגי מעמיק אודות מקבל המתנה! בהחלט מתנה ייחודית במינה שתרגש מאוד את מי שיקבל מתנה כזו עבורו.ספר מתנה ליום הולדתספר מתנה עם ניתוח אסטרולוגי מותאם אישית

ספר מתנה הכולל בתוכו ניתוח אסטרולוגי מותאם אישית של מקבל המתנה היא מתנה מיוחדת במינה שלא בהכרח רואים בכל יום. זו מתנה יפה וייחודית, הכוללת מפת ניתוח כוכבים של מקבל המתנה, בהתאם לתאריך הלידה שלו, שעת הלידה ומקום הלידה שלו. על סמך נתונים אלו מרכיבים את המפה האסטרולוגית של אישיותו, כישוריו, התאמותיו וכדומה, בתוך ספר מעוצב ומרשים! מתנה כזו תוכלו למצוא בחנות האינטרנטית של "סיפורי כוכבים", עם מגוון אפשרויות לספרי מתנה מעוצבים לפעוטות, ילדים ונוער וכן מבוגרים. כל אחד מהספרים מגיע בעיצוב מרהיב במינו שקשה לעמוד בפניו.ספר יום הולדת עם ניתוח אסטרולוגי אישי: רק אצל "סיפורי כוכבים"!

בחנות האינטרנטית של "סיפורי כוכבים" תוכלו למצוא אפשרויות רבות מתחום האסטרולוגיה, למתנות מהממות ומרגשות לימי הולדת, לכל קהלי היעד, מפעוטות ועד נוער ומבוגרים. אחת המתנות היפות המוצעות בחנות היא ספר יום הולדת מעוצב ובתוכו תמצאו כ37 עמודי תוכן מדויקים ומרהיבים, המתארים את המפה האסטרולוגית של מקבל המתנה, לפי נתונים כמו תאריך הלידה שלו ושעת הלידה שלו. הספר מוצג בצורה שנונה, עם תיאור מפורט של האישיות, כישורים, התאמות ועוד, של מקבל המתנה. אם אתם מחפשים מתנה מקורית ועוצרת נשימה, מיוחדת במינה, אז אל תהססו וכנסו כבר עכשיו לחנות האינטרנטית הנ"ל, ורכשו בה ספר יום הולדת עם ניתוח אסטרולוגי מהמם עבור מקבל המתנה! בהחלט מתנה מקורית שתרגש ותפתיע מאוד!

טואול - בניית אתרים