1. קטלוג
 2. /
 3. חנות המתנות
 4. /
 5. ספרים בהתאמה אישית

ספר פעוטות - "הכוכב שלי"

ספר פעוטות - "הכוכב שלי"

לגילאי 0-6

הכוכב שלי-
זהו ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבור פעוט/ה על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה 32 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על "הכוכב שלכם" אופיו, תכונותיו כישוריו, רגשותיו, רצונותיו ואישיותו של הפעוט/ה.
בספר מופיעים גם שמות ההורים של הפעוט/ה, וישנה פניה אליהם בשמותיהם, הסבר והכוונה. העמודים בספר מחולקים כך שעמוד אחד של הספר פונה להורים ועמוד ממול פונה לפעוט/ה וכתוב במנוקד.  הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה. מופק ברמה גבוהה, מאויר וצבעוני, בגודל
A4 בעל כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.

  

לחץ כאן לדפדוף בספר
*נא למלא טופס הזמנה::
 • בן
 • בת
*שם פרטי:
שם נוסף (יופיע רק בכותרת הספר):
*ת. לידה לועזי:
*שעת לידה מדוייקת ביממה:
*מיקום לידה - עיר:
*שם האם:
*שם האב:
*מאת מי הספר?:
הערות:
מחיר: 129
כמות
הוסף לסל
  
לפרטים נוספים או הזמנות מיוחדות
התקשרו: 052-7228506 
או השאירו הודעה

חשוב! בטרם תשלח את הטופס בדוק שוב שכל הנתונים נכונים.ספר זה מבוסס על מפת הלידה האסטרולוגית של הפעוט.

האסטרולוגיה עוסקת בקשר שבין גרמי השמים השונים לבין המתרחש אצלנו... בכדור הארץ. כל אדם, ברגע לידתו, מושפע ממקומם של הכוכבים הנעים בשמים. כוכבים אלו יוצרים את המפה האישית ומצביעים על תכונות אופי בסיסיות.

האסטרולוגיה היא שפה הפתוחה לפירושים שונים, היא נותנת בידך ההורה את הרמזים על "חומרי הגלם" הבונים את אישיותו של ילדך.

 

בעזרת המפה את

 מוזמנת לערוך היכרות עם בתך... כבר מההתחלה.

מנקודת הזינוק שלה, המפה תצייר לך שבילים... ובעזרתה תוכלי לדעת יותר על צרכיה, על כישוריה ועל רצונותיה של גאיה. המפה תסייע לך להכיר את הייחודיות הטמונה בבתך, כך תוכלי לפתח את מלוא הפוטנציאל הטמון בה, כאישיות מיוחדת במינה. הרי את יודעת... אין בעולם כולו ילדה הזהה לגאיה!...

 

המפה האסטרולוגית מסמנת את נטיות האופי של גאיה, אבל מותירה מרחב להשפעות שונות של גורמים אחרים, שאינם בעלי מאפיינים אסטרולוגיים. ברשותך, נזכיר את החשובים שבהם: מין היילוד, מקומו בסדר המשפחתי, הסביבה הכלכלית-חברתית - לכל אלו השפעה על אישיותו המתגבשת של הילד. אישיותה של האם, דפוסי החינוך שלה, והמסרים הסמויים והגלויים שהיא מעבירה לילד... גם הם גורמים משמעותיים המעצבים את אישיותו.

כן, כבר מימיו הראשונים התינוק קולט את הסביבה בחושיו ומגיב אליה.

 

הרבה עיתונים וספרים נותנים תיאורי אופי אסטרולוגיים על פי "סימן הלידה", אך מפת הלידה של גאיה הרבה יותר מדויקת. היא לא מבוססת רק על אחד מתוך שנים עשר המזלות, אלא מורכבת מהשפעת כל גרמי השמים. מפת לידה כזו משתנה הן בהתאם לתאריך הלידה, הן בהתאם לשעת הלידה, הן בהתאם למקום הלידה.

 

ולסיום... חשוב לזכור, ספר זה אינו עוסק בניבוי העתיד של גאיה.

המפה האסטרולוגית מסמנת נטיות אופי... אך אינה מחייבת.

ספר אישי לילד

אם אתם מחפשים מתנות לילדים, למשל מתנות לילדים היקרים לכם או מתנות סוף שנה לגן הילדים, למשל, אז אתם יודעים שקיימות אפשרויות מגוונות למתנות אפשריות ולעיתים קשה לבחור את המתנה המושלמת לילד. לעיתים נרצה לבחור במתנה מקורית וייחודית, שלא ניתן למצוא באופן שגרתי בכל מקום. לשם כך נוכל להמליץ לכם על רכישת ספר אישי לילד, ספר המותאם אישית עבורו. מתנה כזו תוכל להביע הערכה ומחשבה רבה שהושקעה במתנה זו. לדוגמא, תוכלו לרכוש ספר אישי עם ניתוח אסטרולוגי מותאם אישית

עבור הילד. ספר כזה ינתח את המפה האסטרולוגית של הילד, ויציג בספר את ניתוח מפת הכוכבים הייחודית שלו. 

 

ספר אישי לילד: ספר עם ניתוח אסטרולוגי מותאם אישית

 

מתנה של ספר המותאם אישית עם ניתוח מפת כוכבים אסטרולוגית של הילד, תוכל להיות מתנה מקסימה לילדים. זו מתנה שהיא מפתיעה ומרגשת כאחד. באמצעות תאריך הלידה, שעת הלידה ומקום הלידה של הילד, ניתן להפיק ספר אסטרולוגי מותאם אישית לילד, המתאר את תכונותיו, אישיותו, ורצונותיו של הילד. החנות האינטרנטית של "סיפורי כוכבים" היא דוגמא לחנות כזו, אשר ניתן לרכוש בה ספר אישי לילד עם ניתוח אסטרולוגי עבורו, בעיצוב מהפנט של הספר, אשר יכול להיות מתנה מקורית עבור הילד. הספר מעוצב כקומיקס ומציג את הניתוח של מפת הכוכבים האסטרולוגית בצורה שנונה ומרשימה במיוחד. 
 

"סיפורי כוכבים": החנות המושלמת לרכישת ספר אסטרולוגי אישי לילד

 
בחנות האינטרנטית של "סיפורי כוכבים" תוכלו למצוא ספר אישי לילד עם ניתוח אסטרולוגי המותאם אישית עבורו, המתבסס על תאריך הלידה, שעת הלידה ומיקום הלידה של הילד. בספר זה תוכלו למצוא 27 עמודים מרתקים של תיאור האופי, האישיות, תכונות, רגשות והרצונות של הילד. הספר בעל רמת דיוק גבוהה ומעוצב בצורה מרהיבה שנעים לעיין ולדפדף בספר בהנאה רבה, בצורה של קומיקס. כתוב בשפה ברורה ופשוטה המשלבת הומור שכל ילד יתלהב לקרוא. אז מדוע אתם מחכים, כנסו כבר עכשיו לחנות האינטרנטית של "סיפורי כוכבים" ורכשו בה ספר אסטרולוגי אישי לילד! זו מתנה מושלמת שבהחלט תרגש כל ילד שיקבל אותה!
* שליח עד הבית- 35 ש"ח 
* דאר רשום- 20 ש"ח
* איסוף עצמי מרחובות- ללא עלות


זמני הגעה
* שליח עד הבית/ עבודה- 2-3 ימי עסקים מרגע שהספר מוכן ויוצא עם חברת השליחויות.
* דאר רשום- 7-14 ימי עסקים לפי שרות הדאר באזור מגוריכם.
*איסוף עצמי- בתאום מראש בלבד בטלפון 050-7380079
בובת שמיכי פרוותית

בובת שמיכי פרוותית

כמות
מחיר: 39
ספר אישי לילד - "כוכבים מספרים על"

ספר אישי לילד - "כוכבים מספרים על"

 לגילאי 6-12

כוכבים מספרים על- זהו ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבור ילד/ה על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה. הספר מונה 27 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו, רגשותיו, רצונותיו ואישיותו של הילד/ה. הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה. הספר מופק ברמה גבוהה, כתוב בצורה ברורה ופשוטה, מאויר כקומיקס וצבעוני, בגודל
A4 כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.


לחץ כאן לדפדוף בספר

 

כמות
מחיר: 119
ספר נוער - "לגעת בשמיים"

ספר נוער - "לגעת בשמיים"

לגילאי 13-18

לגעת בשמים- זהו ספר אסטרולוגי אישי המותאם לנוער ונכתב באופן אישי  על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה 35 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו ואישיותו של הנער/ה בתחומים שונים כמו: כישורים ופוטנציאל, אתה והמשפחה, מקצוע..עבודה..כסף, לימודים, אתה והחברים, בילויים, ענייני הלב.. ועוד... הספר מבוסס כמובן על הנתונים והניתוח של מפת הלידה המיוחדת לנער/ה. 

הספר מופק ברמה גבוהה, כתוב בצורה ברורה וכייפית המותאמת לנערים ולעולמם. הספר צבעוני ומאויר מעולמם של הנוער הצעיר בגודל בינוני( 22*16) בעל כריכה קשה.  

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני. כמות
מחיר: 119

          
        ספר מבוגרים - "הכוכב שבך"

ספר מבוגרים - "הכוכב שבך"

לגילאי 18 ומעלה

הכוכב שבך-
ספר אסטרולוגי הנכתב במיוחד עבורך או עבור יקירך, על פי תאריך לידה, שעת הלידה, ומקום הלידה.
הספר מונה כ 37 עמודים מלאים בתוכן מרתק ומעניין על אופיו, תכונותיו ואישיותו של האיש/ה. מחולק לפרקים לפי נושאים: רגשות, קריירה, חשיבה, כישורים שיכליים, כישורים חברתיים, התאמות זוגיות ועוד...הספר מבוסס על הנתונים והניתוח של מפת הלידה והוא מדוייק מאוד. הספר מופק ברמה גבוהה, מאויר וצבעוני, בעל כריכה קשה.

* זמן הכנת הספר הוא כ-7 ימי עסקים. בנוסף, זמן הגעת  הספר תלוי באופן השליחה.

במקרים דחופים צרו קשר טלפוני.


לחץ כאן לדפדוף בספר

דגמים לדף מעוצב להקדשה מעל 25 מילים בתוספת תשלום (לחץ להגדלה)

הקדשה מעל 25 מילים בתוספת דף מעוצב יש לשלוח למייל כאן

כמות
מחיר: 159

הוספת חוות דעת

חוות דעת (עד 1000 תווים)

לקוחות ממליצים

שושי קרטס
זאת המתנה הראשונה שהבת שלי קבלה מחברה שלי, ומאז אני קונה לכל תינוק שאני מטפלת בו ומאוד אוהבת את המתנה הזאת השרות אדיב ונעים שושי קרטס
שרית בן עשור
קניתי את הספר לביתי שהייתה קטנה ומצא חן בעיני הייחודיות שבו והעתיד שכתוב עליה בספר. ספר חמוד אסתטי יפהפה צבעוני מאוד נעים וכייף לקרוא אותו. הזמנתי אותו עכשיו גם לנכדי בן השנה ליום הולדתו כמתנה מיוחדת עבורו ועבור הוריו.
לימור גבעוני
ממליצה בחום על הספר! קיבלתי כשילדי נולדו לפני מעל 20 שנה והם הסבו לנו הנאה רבה. זה נחמד לעיין בספר אחת לכמה שנים ולראות עד כמה הוא קולע בול לכל ילד. מתנה מקורית ונפלאה להעניק!
ליאורה דיסלויה
התרגשתי מאוד לקבל ספר מקורי ביותר ועוד יותר התרגשנו לראות את שם הנכד שלי לאורך כל הסיפור. רעיון מושלם למתנה להולדת הנכד הראשון והחדש למשפחה,כולנו התרכזנו בסלון ושאלנו מצחוק ואושר כשגילינו גם את שמות ההורים בסיפור ורוב המשפטים קלעו ממש בול לתיאור כל משתתף בסיפור. הכתיבה לעילא ולעילא התוכן המלל הכול מופק ברמה גבוהה והכיף האמתי הוא לדעת שזה ספר מיוחד רק שלנו ספר בכורה עבור המשפחה הוצאה לאור חד פעמית
שרית
ספר מקסים, מתנה נפלאה להעניק להורים טריים. הזמנתי בעבר גם את הספר לבני המצווה וספר לגיל 18 ועל כולם קיבלתי מחמאות. ממליצה בחום
אירית חזיז לביא
ספר מקסים ומשמש כמתנה נפלאה מקורית ועל זמנית! כל תינוק וילד חייב לקבל ספר כזה. תודה רבה גם על שירות נפלא ומהיר! שנה טובה(:
רשת גני ילדים-קטנטנים
שלום לכולם, רצינו להמליץ על סיפורי כוכבים, כבעלי רשת גנים פרטיים, החלטנו על מסורת של עריכת ספר אסטרולוגיה אישי לבוגרי הגן! ההורים לא הפסיקו להודות ולהתפעל מהמתנה הזו….ההתרגשות גם אחרי שבועיים עדיין בעיצומה! שמחים שבחרנו נכון, עבודה סופר מקצועית, עמידה בזמנים ושירות אישי מעבר למצופה! אין לנו ספק שנפתחה מסורת לעוד המון שנים… אודי ומיה בר רשת קטנטנים
אסתר נדב
רכשתי את הספר עבור לידתה של בת דודה שלי, הספר ייחודי, מעניין, ומרגש ביותר!! שרות מהיר ואמין. ממליצה בחום כמתנה לכל יולדת!
אפרת
קיבלתי לראשונה ספר שלכם (הכוכב שבך) לפני כמעט 18 שנים. מפעם לפעם אני מעיינת בו וכל פעם אני מגלה מחדש כמה הספר הזה מדהים! אחרי העיון האחרון, החלטתי להזמין את הספר גם לחברה טובה, שהתרגשה מאד מהמתנה המקורית ובדיוק כמוני, נדהמה לגלות כמה הוא מדויק. מומלץ בחום!!!
רותם שטרית
מתנה מקורית וייחודית - מרגשת ומדוייקת! הזמנתי עכשיו לאחיינית הפיצית שלי אחרי כבר לפחות 10 ספרים שהזמנתי בעבר גם למבוגרים...כולם מתרגשים מזה מחדש....תודה על שירות נפלא ואדיב , שמחתי לשמוע שחזרתם לפעילות מלאה! נתראה בספר הבא כמובן - מומלץ בחום!!!
שוש בן דוד
אני פשוט רוצה להודות לכם על השירות והרעיון של הספרים..זה מתנה מיוחדת ומשמעותית.. הספר הראשון שעשיתי היה בשנת 2004..וממשיכה עד היום לעשות אצלכם..ממש מדהים! כולם מתלהבים מהמתנה..שואלים היכן אפשר להכין.. ואני מוסרת באהבה..בהמון פירגון. שושי
איילה בן שושן
זו הייתה אחת ההמתנות הכי מוצלחות עבורי למתנת יום הולדת ל 4 אחיינים בני 3 ואחת בת שנה!! ימי ההולדת שלהם חלים בהפרשים של מספר ימים האחד מהשני. מצד אחד, כולם קיבלו מתנה "זהה" ומאידך, לכל אחד המתנה הייתה אישית וייחודית לו. הרעיון מקסים, הכתיבה מעולה. מתנה לכל החיים.
נטלי
מתנה מקורית!! קיבלתי מאחותי נורא מיוחד ולא בנאלי כמו עוד גיפט קארד לשילב
מיטל אור
איזה כייף שקיבלתי את הספר שלכם כמתנה ועכשיו ממשיכה להעביר את האושר הלאה! ה- מתנה הכי טובה, תודה :)
גלי אפק
המתנה הכי שווה ליולדת קונה תמיד ומקבלת הרבה תודות.
אורה בן יעקב
אני מאוד נהנית להעניק את הספר ה"כוכב שלי" להורים שזה עתה נולדו להם פעוטות, אני לקוחה ותיקה שמזמינה כבר שנים ומקבלת משוב משמח מההורים ותגובות מאוד חמות !!
יוליה קוצ'טקוב
מתנה יחודית, רעיון מקסים. הזמנתי מארז יחד עם הספר. היולדת אהבה והתלהבה מהספר- מאוד מעניין לקרוא סיפור על הילד שלך ועוד לפני שמכירים אותו. כתיבה מאוד יפה ואיורים מהממים. שירות אדיב ומהיר.
סילבי
הספר מתוק ממש, מתנה יפה מאוד, כתוב בצורה כייפית לקריאה עם איורים מקסימים
רינה ישי
הספר הזה הוא מתנה מושלמת לכל החיים. כיף לקבל וכיף לתת את הספר הזה כמתנה.
מרים שושן
תודה רבה על מתנה מקסימה עם ערך מוסף שתהיה למזכרת לכל החיים. כשבתי נולדה החלטתי שאני יכין לה אלבום תמונות ייחודי. בדרך נחשפתי לפירסום שלכם והזמנתי לה ספר. הייתי מקריאה לה כל פעם מחדש והיא היתה מחכה בשקיקה שאני אקרא לה. בהמשך הזמנתי ספר לילדים שתקרא בעצמה המותאם לגילה. מאז הפכתי ללקוחה קבועה. הזמנתי מתנות לחברות וחברים וגם לי ספר למבוגרים. מומלץ בחום... מתנה מרגשת שתרצו לקבל ולתת שתיזכר לדורי דורו
רחל זנגי
הספר הגיע! אני מתרגשת ממנו. לפני בערך 25 שנה עשיתי לילדיי. ועכשיו לנכדים.
אביבה פרידמן
וואו אין מילים!! כמה שזה מרגש כל פעם מחדש לקרוא ולהכיר את הנכדים שלי דרך המילים שבספר. את הכוכב שלי הזמנתי לכל אחד מנכדיי ועד היום תמיד כיף לקרוא ולראות כמה זה נכון ואמיתי, זה בדיוק הם. הפעם הזמנתי את הספר לנכדה הרביעית שלי, ואני בטוחה שכל מילה בספר מתארת אותה נכון וכך היא תגדל. מדהים ומרגש!! תודה לכם
מרב שמעון
הזמנתי לאחיין החדש שנולד..גם לאחיו הזמנתי לפני 5 שנים. הספר מקסים, צבעוני וכיף לחזור אליו. ממליצה.
מיטל קוהלי
זאת המתנה הקבועה שלי לכל חברה שיולדת, מתנה מקורית ויפה במיוחד, מחממת את הלב של מי שמקבל אותה. אני הכרתי את זה כשקיבלתי בעצמי לשתי בנותיי שממש גדולות היום, זה כיף לקרוא שוב כל שנה ולראות איך דברים מתחברים לכתוב... כל הכבוד לכם על הרעיון המבריק!
טלי
מתנה מקורית ומקסימה , שירות אדיב ומהיר, יישר כוח
נופר חרר
היי! הזמנתי מכם שני ספרים לאחר שקנו לי מתנה ללידה את הספר הכוכב שלי, ואני ממש ממש מרוצה, מתנה מקורית ומיוחדת ואזמין עוד הרבה. תודה!
טובה בר
תודה רבה על מתנה נפלאה ומזכרת נהדרת, בעיקר על השירות האדיב והמהיר. ממליצה בחום לכל אחד!
אווה קוגן
קונה את ספר הפעוטות בקביעות לכל חברה שיולדת. מתנה סופר מיוחדת ומרגשת וכולן תמיד מאוד מתלהבות לקבל הצצה קטנה למה שצופן העתיד..... האחיינים שלי קיבלו כאלה מחברה, והיום כשהם גדולים אפשר לראות שהתחזית לא רחוקה בכלל מהמציאות.
אמיתי בר און
הכוכב שלי מלווה את בנותיי מהרגע שנולדו. היום הבת הגדולה שלי בת 13 והקטנה יותר בת 10. היה כף לקרא ולהקריא להן על עצמן. לא פעם הן בחרו את הספר כסיפור לפני השינה ועבורי זה היה כף ועוד אפשרות לחשוב עליהן ולהבין את עולמם. היום בכל הזדמנות אני קונה זאת כמתנה.
קרן שמש
רכשתי אצלכם ספר בפעם השלישית ובובת שמיכי לתינוקת ואני מאוד מרוצה מהשרות ומהמוצרים. תודה רבה לכם, אני בטוחה שארכוש עוד בעתיד.
שרית אורן
מתנה מקסימה!! המפה מנתחת את אופיו של נועם ומנגישה את האסטרולוגיה בצורת סיפור, על הרובדים השונים שסובבים אותנו כמו הקשר עם הסביבה, קווי אופי ועוד. בנוסף, ניתנות גם המלצות כיצד לנהוג בתור הורה עם הילד, בהתאמה למפה האסטרולוגית שלו. אני מאוד אוהבת את הכוכב שלי ומודה לחברה שלי, יעל, שחשבה על נועם והעניקה לו את הספר במתנה :-)
זיוה סיסו
כבר 22 שנים שאני נוהגת להזמין את הספרים לילדי המשפחה שנולדים. זה הפך למסורת וכל מי שיולדת יודעת שבקרוב אחרי שתגיד את שם התינוק יגיע הספר "הכוכב שלי", וכשמגיעים לגיל הנעורים את הספר "לגעת בשמיים"... היום זכיתי להזמין ספר לבת של הבן של אחיינית שלי וההתרגשות ענקית!! ממליצה בחום כמתנה! כי אין התרגשות גדולה מזאת כשהמקבלים רואים את הספר האישי של התינוק/ת שלהם!
דנה עמר
לפני 24 שנה הזמינו לי ספר כזה שקלע בול לאיך שאני היום.. ספר מקסים שתמיד מרגש וכיף להסתכל בו גם שנים אחרי! בתור סגירת מעגל הזמנתי 2 ספרים לשני האחיינים שלי, רמת הדיוק מטורפת, ספר מקסים ומרגש, מומלץ בחום בתור מתנה אישית ומרגשת!!!
עדן שטרית
היי, שמי עדן שטרית, היום אני כבר בת 22 ויש לי את הספר הזה מילדות עד היום !! שמחתי לגלות שעוד מייצרים אותו ואף זכיתי להכין אחד לאחיינית המהממת שלי. בתור אחת שכתבו לה את הספר הזה אני חייבת לציין שכל מה שכתוב בו מתאר אחד לאחד את קווי האופי הבולטים שלי. תודה רבה לכל מחברי הספר חייבת לפרגן על צורת האריזה שבה הספר הגיע ועל זריזות השליח, אתם מדהימים! ממליצה בחום!!
דגנית עובדיה
הכרתי את הספרים שלכם כשבני שחוגג 18 היה בן כמה חודשים ומאז כל אחד משלושת ילדיי קיבל ספר כזה במתנה( בהכוונתי כמובן :)) חוץ מזה שהספר מרהיב בעיצובו, והרעיון אדיר מקורי ושונה מכל מתנה שקיבלתי. גם ממרחק של זמן אני יכולה להעיד שיש הרבה קווי דימיון בין פירוט המפה האסטרולוגית והיא תואמת ברובה . ממליצה בחום
חיה שוורצברג
רציתי להודות לכם על השרות האדיב והסבלנות. קניתי לנינה שלי את הספר "הכוכב שלי" ההורים מאוד התלהבו ונהנו מאוד לקבל במתנה ספר שכזה. מקווה להמשיך לקנות מכם. תודה חיה
יפה בן לולו
שמי יפה, יש לי ארבעה ילדים בגילאים 31,30,25,21 לכולם הזמנתי את הספר , מדי פעם אנו פותחים את הספר ומגלים דברים נוספים בהתאם לרוח התקופה ולשינויים שכל אחד עובר. הילדים אוהבים את הספר. עכשיו אני מזמינה ספר גם לשני הנכדים שלי. מומלץ בחום. יפה בן לולו
טל-אור כהן
את הספר קיבלנו לאחר לידת ביתנו הבכורה לפני כמעט שנה. אי אפשר להסביר את רמת ההתלהבות שלי בפעם הראשונה שקראתי את הספר! אמנם התינוקת הייתה בת פחות מחודש, אבל היה אפשר להבין על האופי שלה הרבה כברבאותו הזמן, והספר כל כך ריגש אותי! גם היום כקראת אותו אני עדיין מתלהבת! ספר מדהים, ואחלה של מתנה!
הדר קולר
שמי הדר , אני ממשגב שבצפון. מאז הולדת בני הבכור ב1999, אני מזמינה לילדיי את הספר הכוכב שלי. ברבות השנים הרחבתי את המעגל, הזמנתי את הספר לקרובי משפחה, חברים, ובשנים האחרונות לכל חברה לעבודה, או סבתא שנולד לה נכד. ההתרגשות, המקוריות, והעל זמניות של כל מי שמקבל את הספר, מרגש ומשמח אותי ואת המקבלים מחדש. אני ממליצה בחום להזמין ספר שכזה, שמהווה מזכרת אישית ומרגשת לעד.
ליז רוזנבלט
בכל פעם שלקוחה שלי או עמיתה יולדת אני ישר מבררת את פרטי הנולד כדי להזמין את הספר למשפחת התינוק. זו מתנה מדהימה וכל ההורים שקניתי להם ממש התלהבו בכל פעם מחדש. רעיון מבריק!
חוה גבאי
אני לקוחה ותיקה של הספר הנהדר הזה. לכל החברות שיולדות, הקרובות, הבנות של... אני אוהבת להזמין את הספר הזה. יש לציין שבכל פעם התגובה היתה מעלפת. המקבלים אהבו את הספר וישבו לקרוא את מה שנכתב על הנסיך/נסיכה שלהם. לא רק הספר נפלא, כי אם גם היחס והשרות מהבעלים הוא מעל ומעבר. אני מתגוררת בלוס אנג'לס ולכן כל כך מעריכה את השרות והיחס. תודה לכם שאתם גורמים לקנייה להיות חוויה כל כך קלה ונעימה.
גילי
ספר מקסים שקיבלתי לפני שנים כמתנה לבת שלי וחזרתי להזמנה לתינוקת חדשה במשפחה. עפים על הספר הזה, זו מתנה מקורית ומיוחדת. שירות אדיב, ממליצה בחום לכל מי שמחפש מתנה שונה, אישית ומותאמת.
מלי ראובן
מתנה מהממת. כבר שנים שאני קונה את הספר המקסים הזה כמתנה לחברות שילדו, לימי הולדת. וכמובן לכל הילדים שלי יש אותו מאז שהם קטנים. עד היום הקטנה שלי הולכת לישון עם הספר הזה. ממליצה בחום! והיחס של הצוות ממש VIP!!
טואול - בניית אתרים