כתבו עלינו בעיתונות:

"מתנה מקורית ומשמחת במיוחד"   "מעריב לנוער"

"רעיון מקורי… מופק ברמה גבוהה…"       "הורים וילדים"                                         

"מזכרת לכל החיים. זה לא גדול -  זה ענקי"   סמדר שיר - "ידיעות אחרונות"

                                                 

"ההורוסקופ אישי - זה משהו מקורי!

האסטרולוגיה הייתה בעבר מוגבלת לייעוץ אישי או לתיאורי מזלות כלליים שבספרות.

סיפורי כוכבים המציאו קונספט חדש ומבריק - מתנת הורוסקופ!"

טליה עמית-אסטרולוגית

 

הורים וילדים

"הכוכב שלי" הוא ספר חדש ומקורי המיוצר לפי הזמנה אישית עבור תינוק או ילד, על פי תאריך, שעה ומקום הלידה שלו ומבוסס על מפה אסטרולוגית מדויקת. הרעיון המקורי יוצא לאור על ידי הוצאת רודריגז דיגיטל.

 

ילד שנולד בארבעה בינואר בשעה שתיים בצהריים יקבל ספר שונה לחלוטין מילד שנולד שעה מאוחר יותר באותו יום. כל ספר נכתב בהתאם לנתונים האסטרולוגיים של הילד ובמיוחד עבורו ומופק ברמה גבוהה של דפוס ואיור.

 

זמנים מודרנים (סמדר שיר)

אז מה נביא לברית/בריתה?

אם כבר התעייפתם מכל המתנות השגרתיות נסו להזמין את "הכוכב  שלי", ספר אישי שמכיל מידע אסטרולוגי על התינוק.

עידן המחשב הוליד הרבה ספרים שהופכים לאישיים באמצעות שינוי שמו של גיבור הספר, אבל כאן לא מדובר בשינויים קלים, אלא בהפקה שלמה.

 

טליה עמית ליבוביץ אחראית על ניתוח המזלות והכוכבים. הילה מעוז ציירה. מזכרת לכל החיים. זה לא גדול – זה ענקי.

 

את

אין עוד ספר כזה.

כל עותק של "הכוכב שלי" מודפס על פי הזמנה, עבור תינוק או ילד מסוים, ואין שני ספרים דומים. מחברי הספר מקבלים מראש את נתוני הילד (שם, מין, תאריך ושעת לידה), מנתחים את המפה האסטרולוגית שלו ומביאים אותה מעל דפי הספר. כך יכולים ההורים הטריים להציץ לנשמתו של תינוקם/ילדם הפעוט. ללמוד על אישיותו, העדפותיו, צרכיו הרגשיים, הטמפרמנט שלו, הדברים שמשמחים או מעציבים אותו, יכולת הדמיון שלו וקשריו החברתיים.

הספר מיועד לא רק להורים, אלא גם לפציינט בעצמו. מול כל פרק המנתח אספקט מסוים של הילד, מצוי טקסט סיפורי שמתאים לילדים. האיורים נפלאים (בעמוד הפותח ניתן להדביק את תמונת הזאטוט בגדול מלא), והרעיון מדליק ביותר.

 

לאשה

 

הייתי במסיבת יום הולדת של חברה בת 36. אחת המתנות שקיבלה עוררה חדווה רבה – ספר שנכתב במיוחד בשבילה בהוצאת רמז, המתמחה ביצירת ספרי אסטרולוגיה אישיים. החברות שהזמינו את הספר מסרו להוצאה את התאריך והשעה שבה נולדה, ושם שרטטו את המפה האסטרולוגית שלה, המורכבת ממיקומם המדויק של השמש, כוכבי הלכת ועוד גורמי שמיים והזוויות ביניהם ברגע הלידה.

 

בסופו של דבר התקבל ספר המכיל מידע אישי מפורט ודי מדהים. כך, למשל, שמענו מהכוכבים שכלת השמחה נורא אוהבת לדבר (מי כמונו יודע), שהיא מרבה לטייל (אכן, היא מורה לגיאוגרפיה), ועוד עובדות שגרמו לנו לחשוד שמישהו שם מכיר אותה.

 

ראש 1

 

והנה הצעה מקורית וזולה להפליא, למתנת יום הולדת למי שאתם אוהבים: ספר שלם המתמקד רק באהוב/ה!

 

הספר, המאויר בצבעוניות חיננית, מבוסס על הממפה האסטרולוגית של מקבל המתנה (כשאתם, כמובן, תספקו את הפרטים הרלוונטיים לצורך הפקת המפה), ומספר בהומור על אופיו ותכונותיו. ואפשר גם להדפיס על העמוד הראשון של הספר הקדשה אישית שלכם.

מדליק, נכון?

 

מנטה

 

אם עברתם על כל עיתוני החג, חרשתם את כל התחזיות לשנה הקרובה ועדיין לא מצאתם תשובה, תוכלו לנסות משהו יותר אישי.

הוצאת רודריגז דיגיטל מפיקה לפי הזמנה ספר אישי בשם "הכוכב שבך", שבו מפה אסטרולוגית שלכם או של יקירכם, לצד אבחון אישי מהיבטים של אופי, רגשות, חברה, כישורים, תחומי עניין ועוד. כל מה שצריך זה למסור שם, תאריך ושעת לידה (או, אם זה מיועד למתנה, את נוסח ההקדשה), והספר יישלח לכל כתובת שתבחרו. 


על אותו עיקרון מפיקה ההוצאה גם ספר בשם "הכוכב שלי", המיועד לתינוקות, או "לגעת בשמיים", הפונה לבני נוער.


טואול - בניית אתרים